Fortnite Tilted Taxis Modu ile oyuncuları heyecanlandırmayı başardı! Bu yeni mod sayesinde birçok oyuncu yine Fortnite oynamaya başladı.

Öyle ki bu gelen yeni modun kalıcı olması için sosyal medyadan baskı var. Ne var ki Fortnite ekibi aynı düşüncede değil. Crazy Taxi modu Fortnite’da kalıcı olmayacak. Gelecek günlerde kaldırılacak.

Crazy Taxi’nin oyun mekanikleri aynı şekilde Fortnite’da yer almamaktadır. Oyunun hakları Sega’da yer almakta. Bu sebeple haklarının kullanımına izin verilmediği için tam olarak bildiğimiz Crazy Taxi oyunu gibi olmayacak. Yine Battle Royal tarzında oynamaya devam ediyoruz.

50 Yıldızı İlk Toplayan Kazanır!

Fortnite Tilted

Oyunda amacımız taksimizi kullanarak ilk 50 yıldıza ulaşmak. Bunun için çok da bir kural yok. 50 yıldıza ulaşmanız yeterli olacaktır.

Gelecek günlerde başka oyun modlarını yine Fortnite’da görebiliriz. Bunu yapabileceklerini ve çalışkan bir ekip olduklarını çoktan kanıtlayan geliştirici ekip yeni içerikler hazırlamaya devam etmekte.

Oyundaki ismi Tilted Taxis olduğu açıklandı. Şu an için Fortnite tarafı oyunculara yeni içerikler sunmakta gayet iyi görünüyor.

Subscribe
Bildir
guest
(zorunlu değil)
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle