Crysis Remastered çok yakında bizlerle! Bildiğiniz üzere geçtiğimiz 2 ay önce internete sızdırılan oyun tanıtım filmine ağır eleştiriler alan Crytek oyunu ertelemişti. Erteleme sebebi olarak da grafiklerin daha iyi hale getirilmesi için ertelendi denmişti.

O gün yaklaştı geldi. Epic Games‘te 18 Eylül‘de yayına gireceğini bilmekteyiz. Özel bir sunumla Crysis Remastered biz oyuncuların beğenisine sunulacak. Oyunu geldiği gibi oynayıp bazı eleştirilerde bulunmayı da unutmayacağız elbette.

Şimdilik minimum sistem gereksinimleri ve önerilen sistem gereksinimleri hakkında bazı detaylardan bahsedelim. Kimi sitelerde minimum gereksinimlerde 1050 ti gibi ekran kartlarından bahsedilmişti. Önerilen gereksinimlerde ise ekran kartı kaleminde 1660 ti öneriliyor.

crysis remastered 18 eylul

Bu durumda biz tam olarak aynı düşüncede olmadığımızı söyleyelim. Ancak buradaki bilgiler de yanlıştır demiyoruz elbette. Ekran kartı alanında minimum 660 ti olmalı, önerilende ise GeForce GTX 970 4GB ekran kartı yeterli gelecektir.

Detaylı sistem gereksinimleri hakkında bilgi edinmek isterseniz sizi şöyle alalım: Crysis Remastered Sistem Gereksinimleri

Subscribe
Bildir
guest
(zorunlu değil)
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle