Call of Duty Black Ops Cold War oyunu ile ilgili geçtiğimiz gün bir oynanış videosu sızdı. Normal şartlar altında oyun 8 Eylül tarihinde yayınlanacak. 8 Eylül tarihinde oyun yayınlandığında sosyal mecralarda oyun ile ilgili görsel ve video içerikler bolca bulunabilsin diye yayıncılara ve video içerik üreticilerine önceden erken erişim verilmekte.

Erken erişim durumu birçok oyun şirketi için normal bir davranıştır. Çünkü çıkış tarihi yaklaştıkça beklentiyi de artırmak ve güzel içerikleri sunmak gerekir ki insanlar gidip satın alıp indirsin ve keyifle oynasın.

Ne var ki geçtiğimiz gün yanlışlıkla olduğu belirtilen bir davranış ortaya çıktı. 420Thunder isimli Youtuber oyunu 15 dakika boyunca canlı olarak yayınladı. Bu durumu fırsat bilenler derhal sağda solda paylaştı. Şu an için yalnızca Twitter mecrasında video kalıntısı durmakta. Eğer isterseniz tıklayıp ulaşabilirsiniz.

call of duty black ops cold war 2

Yine aynı şekilde yuvarlak bir harita tasarımı görüyoruz. Oynanabilirlik oldukça güzel görünüyor. Çok oyunculu sistemde eğer güzel internet bağlantısına sahip olunursa herhangi bir sorun çıkmayacaktır. Sesler ve görüntü oldukça güzel görünüyor. Özellikle sesler çok hoşuma gitti. Savaş alanına dönmüş bir şehir merkezi oldukça güzel lanse edilmekte.

Oyun beta aşamasında olduğu için değişiklik yapılabileceğini belirtelim. Ancak az zaman kaldığı için çok da keskin değişiklikler olacağını sanmıyorum. Eğer olursa çıkış tarihi ertelenebilir.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz. Canlı yayın yanlışlıkla açtığını ileri süren Youtuber’a inanıyor musunuz? Yorum yapmayı unutmayınız.

Subscribe
Bildir
guest
(zorunlu değil)
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle